Co se u nás děje

3. 10. 2022

začínají v naší Mateřské škole Květnice všechny zájmové kroužky pro přihlášené děti. Platby proveďte dle pokynů jednotlivých lektorů, které obdržíte nejpozději během prvního týdne v říjnu.

14. 10. 2022 od 9.30 hodin v MŠ Květnice

Představení autorského Divadla ze skříně s pohádkou

" Jak Anča a Barča léčily Lenoru "

Divadelní představení bude začínat pro všechny děti společně po dopolední svačince.

24. 10. 2022 od  14.30 - 16.30 hodin

Skřítčí stezka podzimní zahradou

Zveme vás společně s dětmi na procházku podzimní zahradou, kde pro vás a vaše děti připravili skřítkové malou zábavnou stezku. Přijďte se společně pobavit, zahřát a prohlédnout si naši prostornou květnickou zahradu. Čekají vás zábavná stanoviště a určitě si něco malého s sebou domů také odnesete.

Přijďte ve vámi vyhovujícím čase od 14.30 - 16.30 a společně s dětmi projděte skřítčí stezku vaším tempem.

20. 10. 2022

Výlet pro předškoláky do Prahy s projížďkou tramvají "Měsíček" a návštěvou Muzea dopravního podniku ve Střešovicích.

Pojedeme vlakem z Úval, všechny informace rodiče předškoláků včas obdrží e-mailem.

Plavání v Čelákovicích

Rádi bychom vás již předem informovali, že se nám v letošním školním roce podařilo dohodnout na plavání pro děti v bazénu v Čelákovicích. který je k dětem velmi přátelský svou formou a přístupem lektorů.

Plavání bude probíhat v od ÚNORA 2023 DO BŘEZNA 2023. Celkem proběhne 7 lekcí

ve čtvrtky od 13.30 hodin do 14.15 hodin. Odvoz dětí tam a zpět zajistíme my, budete tedy moct své dítě vyzvednout po návratu zase v MŠ Květnice.

Zvažte, jestli byste měli o plavání v tomto období zájem. Je vhodné pro děti od 5-ti let.

Virtuální prohlídka zde

Informace o činnostech máme zveřejněny na našich webových stránkách.

Dotazy týkající se naší školky směřujte na:                                              - ředitelka MŠ I. Huttová na tel. č. 725 765 552                                      - zástupkyně MŠ J. Haspalová na tel. č. 601 393 673