Co se u nás děje

Schůzka pro rodiče dětí nastupujících do MŠ Květnice v novém školním roce 2024-25

28.8.2024 od 15.00 hodin se uskuteční v naší MŠ

informativní první schůzka pro rodiče dětí, které budou nastupovat do MŠ ve školním roce 2024/25.

INFORMACE O STAVU ŠKOLNÍ ZAHRADY - ČERVEN 2024

V červnu 2024 proběhla kontrola naší školní zahrady a dětských hracích prvků.

Považujeme za důležité vám jako rodičům oznámit, že se na zahradě vyskytují některé drobné závady, jež budou na začátku prázdnin samozřejmě opraveny.

Jedná se zejména o nerovný povrch u plochy se zavlažovací květinou v přední části zahrady, vyvýšený stupínek pro zapojení hadice - je potřeba kvůli funkčnosti mlhoviště a v zadní části zahrady jsou po prořezávání keřů dřevěné klacky, které budou pořezány a využity pro další školní rok k táborákům.

Pedagogové jsou o situaci podrobně informováni a prvky jsou i pro děti přehledně označeny, děti o nich vědí.

Přesto berte na vědomí tyto skutečnosti, ihned se začátkem prázdnin se budeme společně ve spolupráci s obcí Květnice snažit co nejrychleji a nejkvalitněji upravit tak, aby dále zahrada sloužila dětem a byla samozřejmě bezpečná pro jejich přirozený pohyb.

Vedení MŠ Květnice.