Vzkazy rodičům

Vážení rodiče,

vítáme vás na nových stránkách MŠ a současně v nové sekci naší "virtuální" Zelené třídy.

Budeme se snažit do této záložky doplňovat aktuální informace, požadavky , tak abyste měli vždy přehled o tom, co se u nás právě děje, případně kdy budeme potřebovat vaši pomoc a spolupráci.

Letošní rok je velmi omezeno konání všeho, na co jsme se těšili že společně s dětmi zažijeme. Budeme se snažit alespoň v naší skupině jim to vynahradit, i když některé věci samozřejmě nejdou, jak bychom chtěli.

Děkujeme Vám všem, že jste tak milí a vstřícní a moc si toho vážíme.

P. uč. Jaruška a pan uč. Radomír.

4.3.2021  - Návštěva psycholožky PhDr. Petry Bílkové - orientační screening týkající se vstupu dětí do ZŠ. Týká se předškoláků. nutný souhlas vás, rodičů. Jakmile bude formulář k dispozici, zašleme vám e-mailem k vyplnění. Nahlaste, zda máte o test zájem. 

U některých dětí velmi doporučujeme nechat posoudit paní psycholožkou.

18.2.2021 - Masopustní rej

Prosíme o vyrobení převleků pro děti, které mají zájem,  buď tradiční masky, nebo české pohádky. Děkujeme. Pokud donesete tento den malé občerstvení, děti jistě ocení.